Privātuma politika

Norstat Latvija AS, Zemitāna iela 2B, LV-1012, Latvija, ir atbildīgs par Jūsu personas datu apstrādi un šo datu drošību. Lai nodrošinātu datu drošību, mēs izmantojam tehniskas un organizatoriskas procedūras, tādas kā ugunsmūra un datu šifrēšanas lietošanu, piekļuves kontroli mūsu telpām un datiem.

Kādus datus mēs vācam un kam mēs tos lietojam:

Mēs vācam un apstrādajam Jūsu datus, ar Jūsu piekrišanu, sekojošos veidos:

Mēs apkopojam datus, kurus Jūs iesniedzat izmantojot kontakta formu (vārdu un e-pasta adresi), lai varētu ar Jums sazināties.

Dati, ko Jūs ievadāt, kad lejupielādējat materiālus no mūsu mājas lapas (vārds, e-pasta adrese, Jūsu kompānijas nosaukums) tiks izmantoti, lai nosūtītu e-pastā Jūsu pieprasītos materiālus un arī, lai nosūtītu Jums jaunumus, kas, mūsuprāt, varētu būt Jums aktuāli.

Personīgā informācija, ko Jūs ievadāt, lai pierakstītos mūsu jaunumu saņemšanai (vārds un e-pasta adrese) tiks lietota, lai nosūtītu Jums jaunumus.

Mēs nekad nedalīsimies ar Jūsu datiem ar trešajam pusēm, iepriekš no Jums neprasot atļauju.

Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas saglabā informāciju uz Jūsu ierīces. Sīkdatnes tiek lietotas daudzās mājas lapās, lai dotu Jums piekļuvi dažādām iespējām, kā pierakstīšanos mājas lapā, atcerēšanos, ko Jūs apskatījāt mājas lapā iepriekšējā reizē. Mājas lapā mēs sīkdatnes lietojam, lai uzlabotu Jūsu lietotāja pieredzi. Jūs varat atiespējot sīkdatnes, nomainot uzstādījumus savā pārlūkprogrammā.

Google Analytics

Šī tīmekļa vietne izmanto Google, Inc. (Google) sniegto tīmekļa analīzes pakalpojumu Google Analytics. Google Analytics izmanto sīkdatnes, kas ir Jūsu datorā izvietotajā teksta datnē, lai palīdzētu tīmekļa vietnei analizēt, kā apmeklētāji izmanto vietni. Sīkdatņu ģenerētā informācija par to, kā Jūs izmantojat vietni, tiks nosūtīta un uzglabāta Google serveros Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV).

Ja šajā vietnē tiks aktivizēta IP anonimizācija, Jūsu IP adrese tiks nodalīta Eiropas Savienības dalībvalstu robežās vai citās Eiropas Ekonomikas zonas daļās. Tikai izņēmuma gadījumos visa IP adrese tiks nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saīsināta. Šajā tīmekļa vietnē tiek veikta IP anonimizācija.

Google izmantos šo informāciju šīs tīmekļa vietnes operatora vārdā, lai novērtētu Jūsu darbības tīmekļa vietnē, sagatavotu ziņojumus par tīmekļa vietnes aktivitāti tīmekļa vietnes operatoriem un sniegtu tiem citus pakalpojumus attiecībā uz tīmekļa vietnes aktivitāti un interneta lietošanu.

IP adrese, kuru Jūsu pārlūks nodod Google Analytics ietvaros, netiks saistīta ar citiem Google glabātajiem datiem. Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, izvēloties Jūsu pārlūkā atbilstošus iestatījumus, taču lūdzam ievērot, ka gadījumā, ja Jūs to izvēlaties darīt, Jums var nebūt iespēja izmantot pilnu šīs tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Jums ir iespēja atteikties arī no Google Analytics veiktās izsekošanas ar ietekmi uz turpmākajām darbībām, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Addon Jūsu pašreizējam tīmekļa pārlūkam šādā vietnē: tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Jūsu tiesības kā datu subjektam

Jums ir tiesības iepazīties ar personīgo informāciju, ko mēs esam saglabājuši par Jums. Pieprasīt mainīt vai izdzēst šo informāciju, vai atsaukt savu piekrišanu savu personas datu apstrādei, jebkurā laikā.

Datu Aizsardzības Specialists

Norstat Datu aizsardzības specialists ir  Tone Belsvik, ar kuru Jūs varat sazināties dpo(at)norstatgroup.com par visiem jautājumiem, kas Jums varētu rasties.