Privātuma politika

Norstat Latvija AS, Zemitāna iela 2B, LV-1012, Latvija, ir atbildīgs par Jūsu personas datu apstrādi un šo datu drošību. Lai nodrošinātu datu drošību, mēs izmantojam tehniskas un organizatoriskas procedūras, tādas kā ugunsmūra un datu šifrēšanas lietošanu, piekļuves kontroli mūsu telpām un datiem.


Šīs tīmekļa vietnes lietotājiem

Kādus datus mēs vācam, kad Jūs apmeklējat šo tīmekļa vietni, un kā tie tiek izmantoti:

Mēs vācam un apstrādajam Jūsu datus, ar Jūsu piekrišanu, sekojošos veidos:

Mēs apkopojam datus, kurus Jūs iesniedzat izmantojot kontakta formu (vārdu un e-pasta adresi), lai varētu ar Jums sazināties.

Dati, ko Jūs ievadāt, kad lejupielādējat materiālus no mūsu mājas lapas (vārds, e-pasta adrese, Jūsu kompānijas nosaukums) tiks izmantoti, lai nosūtītu e-pastā Jūsu pieprasītos materiālus un arī, lai nosūtītu Jums jaunumus, kas, mūsuprāt, varētu būt Jums aktuāli.

Personīgā informācija, ko Jūs ievadāt, lai pierakstītos mūsu jaunumu saņemšanai (vārds un e-pasta adrese) tiks lietota, lai nosūtītu Jums jaunumus.

Mēs nekad nedalīsimies ar Jūsu datiem ar trešajam pusēm, iepriekš no Jums neprasot atļauju.

Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas saglabā informāciju uz Jūsu ierīces. Sīkdatnes tiek lietotas daudzās mājas lapās, lai dotu Jums piekļuvi dažādām iespējām, kā pierakstīšanos mājas lapā, atcerēšanos, ko Jūs apskatījāt mājas lapā iepriekšējā reizē. Mājas lapā mēs sīkdatnes lietojam, lai uzlabotu Jūsu lietotāja pieredzi. Jūs varat atiespējot sīkdatnes, nomainot uzstādījumus savā pārlūkprogrammā.

Google Analytics

Šī tīmekļa vietne izmanto Google, Inc. (Google) sniegto tīmekļa analīzes pakalpojumu Google Analytics. Google Analytics izmanto sīkdatnes, kas ir Jūsu datorā izvietotajā teksta datnē, lai palīdzētu tīmekļa vietnei analizēt, kā apmeklētāji izmanto vietni. Sīkdatņu ģenerētā informācija par to, kā Jūs izmantojat vietni, tiks nosūtīta un uzglabāta Google serveros Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV).

Ja šajā vietnē tiks aktivizēta IP anonimizācija, Jūsu IP adrese tiks nodalīta Eiropas Savienības dalībvalstu robežās vai citās Eiropas Ekonomikas zonas daļās. Tikai izņēmuma gadījumos visa IP adrese tiks nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saīsināta. Šajā tīmekļa vietnē tiek veikta IP anonimizācija.

Google izmantos šo informāciju šīs tīmekļa vietnes operatora vārdā, lai novērtētu Jūsu darbības tīmekļa vietnē, sagatavotu ziņojumus par tīmekļa vietnes aktivitāti tīmekļa vietnes operatoriem un sniegtu tiem citus pakalpojumus attiecībā uz tīmekļa vietnes aktivitāti un interneta lietošanu.

IP adrese, kuru Jūsu pārlūks nodod Google Analytics ietvaros, netiks saistīta ar citiem Google glabātajiem datiem. Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, izvēloties Jūsu pārlūkā atbilstošus iestatījumus, taču lūdzam ievērot, ka gadījumā, ja Jūs to izvēlaties darīt, Jums var nebūt iespēja izmantot pilnu šīs tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Jums ir iespēja atteikties arī no Google Analytics veiktās izsekošanas ar ietekmi uz turpmākajām darbībām, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Addon Jūsu pašreizējam tīmekļa pārlūkam šādā vietnē: tools.google.com/dlpage/gaoptout.


Aptaujas respondentiem

Personiski identificējamās informācijas veidi, ko mēs apstrādājam

Ikreiz, kad uzņēmuma Norstat darbinieki vēršas pie cilvēkiem saistībā ar pētījumiem, mēs apstrādājam personisko informāciju (piemēram, e-pasta adresi vai tālruņa numuru, vārdu, vecumu un pasta indeksu). Personiskā informācija, ko mēs izmantojam, lai sazinātos ar respondentu, parasti ir vai nu publiski pieejami dati no publiskajiem reģistriem, vai arī klienta vai lietotāju saraksti no klienta, kura vārdā mēs veicam aptauju, piemēram, veicot aptaujas par klientu vai darbinieku apmierinātību vai lietotāju pieredzes izpēti.

Norstatpanel dalībniekiem piemēro atšķirīgus nosacījumus un privātuma politiku. https://www.norstatpanel.com/lv/datu-aizsardziba

Apstrādes nolūks

Mēs apstrādājam Jūsu kontaktinformāciju, lai varētu ar jums sazināties dalībai mūsu veiktajos pētījumos un sabiedriskās domas aptaujās. Informācija, kuru Jūs sniedzat, atbildot uz pētījumiem, tiks apvienota ar citu respondentu atbildēm un mūsu klientiem tiks sniegta tikai apkopotā veidā statistikas vajadzībām.

Datu apstrādes pamats

Kontaktinformācija tiek izmantota, lai varētu ar Jums sazināties par dalību pētījumos. Tirgus un sabiedriskās domas aptaujas ir leģitīmas intereses, jo vāktie dati veido būtisku pamatu mūsu klientu lēmumu pieņemšanas procesā, mūsu klienti ir visa veida valsts pārvaldes iestādes, institūcijas un organizācijas un uzņēmumi.

Lai arī mēs sazināmies ar Jums, pamatojoties uz leģitīmām interesēm, dalība pētījumos vienmēr ir brīvprātīga un dati, kurus vācam no Jums mūsu pētījumos, tiek vākti, balstoties uz piekrišanu. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt Jūsu piekrišanu personas datu apstrādei.

Informācijas nodošana trešajām pusēm

Uzņēmums Norstat nekad nekopīgos, nepārdos, nenodos un citādā veidā neapmainīsies ar Jūsu personiski identificējamo informāciju ar trešajām pusēm, iepriekš nesaņemot Jūsu nepārprotamu piekrišanu.

Datu dzēšana

Informācija, ko apstrādājam saistībā ar mūsu pētījumiem, mūsu sistēmās tiek glabāta sešus mēnešus pēc datu vākšanas pabeigšanas. Pēc tam visa personiski identificējamā informācija tiek automātiski dzēsta.

Informācijas drošība

Mēs vienmēr aizsargājam Jūsu personisko informāciju, izmantojot gan fizisku, gan virtuālu piekļuves kontroli, un šifrējot jebkuras Jūsu sniegtās informācijas sensitīvās daļas. Uzņēmumam Norstat ir IT drošības iekšējās kontroles sistēma, kas ir apstiprināta saskaņā ar ISAE3000 garantijas standartu.

Mēs arī ievērojam Esomar Starptautisko tirgus, viedokļu un sociālo pētījumu un datu analīzes kodeksu un esam sertificēti saskaņā ar kvalitātes standartu ISO9001:2015.

Jūsu kā datu subjekta tiesības

Mēs apstrādājam Jūsu personisko informāciju saskaņā ar piemērojamajiem privātumu reglamentējošajiem tiesību aktiem un VDAR. Jums ir tiesības jebkurā laikā aplūkot, kādus personas datus mēs par Jums glabājam, veikt izmaiņas vai dzēst Jūsu informāciju, kā arī atsaukt piekrišanu Jūsu personiskās informācijas apstrādei.

Datu aizsardzības speciālists

Uzņēmumā Norstat ir datu aizsardzības speciālists, kas ir atbildīgs par tiesību aktu prasību ievērošanas nodrošināšanu. Ja jums ir jebkādi jautājumi vai bažas, varat sazināties ar datu aizsardzības speciālistu pa e-pastu dpo(at)norstatgroup.com.