Digitālie risinājumi un produkti

Mūsu digitālie risinājumi un produkti palīdz Jums saņemt vērtīgus datus un reāla-laika informāciju par Jūsu klientiem. Vajadzības gadījumā mūsu risinājumi var tikt radīti tieši Jums.

TestingTime

TestingTime nodrošina platformu un dalībnieku rekrutāciju UX/CX testiem. Mūsu risinājuma pamatā ir gandrīz 1 miljons testa lietotāju un pilnībā automatizēta kandidātu atlases sistēma. Mēs izmantojam vismodernāko risinājumus un, pateicoties AI balstītiem procesiem, mēs varam nodrošināt izcilu kvalitāti. Izvelieties savu mērķa grupu un reāllaikā sekojiet līdzi atlases procesam.

TestingTime

Integrētie datu pakalpojumi

Mūsu integrētie datu pakalpojumi palīdz Jums papildināt Jūsu datu bāzes:

  • Pārliecinoties par mērķagrupas ekspozīciju tiešsaistes reklāmām
  • Pievienojot datu punktus Jūsu datu bāzei, lai papildinātu Jūsu savāktos datus
  • Piedāvājot mērķagrupas un sīki profilētus panelistus, lai palielinātu Jūsu zināšanas par mērķagrupu
  • Mūsu datu speciālisti sagatavos risinājumus, kas būs piemēroti tieši Jums
  • Viegla salāgošana ar Jūsu esošajām datu bāzēm ar 100% automatizētu API risinājumu

Mēs vienmēr strādājam saskaņā ar industrijas standartiem un nodrošinām datu aisardzības prasības.

Mainīgie mērījumu rādītāju paneļi

Kontrolējiet piekļuvi datiem, datu analīzi un atskaites, izmantojot intuitīvu saskarni. Gūstiet visaptverošu pārskatu par Jūsu uzņēmumu, uzraugiet uzņēmuma galvenos darbības rādītājus vienuviet, un pieņemiet pārdomātākus lēmumus.

  • Jūs varat piekļūt datiem, analizēt tos un veidot atskaiti par tiem, izmantojot intuitīvu saskarni, kā arī aplūkot visus galvenos darbības rādītājus vienuviet.
  • Nosūtiet šo informāciju kolēģiem un klientiem.
  • Eksportējiet visus paneļus PDF vai PNG formātā.

Pašapkalpošanās, Norstat Live

Pašapkalpošanās servisi ir automatizētas uz sagatavēm balstītas aptaujas risinājumi, kas atbalsta automātisku ielūgumu izsūtīšanu un datu piegādi. Serviss nodrošina neierobežotas uzstādījumu iespējas, elastīgus izsūtīšanas nosacījumus un tieši Jums piemērotus risinājumus.

Norstat Express

Norstat Express ir tiešsaistes risinājums vienkāršu aptauju veikšanai patstāvīgi. Atlasiet vajadzīgo mērķa grupu un saņemiet līdz pat 500 respondentu atbildes dažu stundu laikā. Jūs varat sekot līdzi aptaujas norisei un rezultātiem tiešsaistē.

Visit Norstat Express