News

Norstat ieceļ Lindu Ezeru par Norstat Latvija vadītāju

Article 1

Norstat, viens no vadošajiem datu vākšanas uzņēmumiem tirgus pētījumu jomā Eiropā, ieceļ Lindu Ezeru par jauno Norstat Latvija vadītāju. Linda Ezera turpmāk vadīs Latvijas struktūrvienību, turpinot uzņēmuma izaugsmi un attīstību.

Lindai Ezerai ir vairāk nekā 16 gadu pieredze tirgus izpētes nozarē, strādājot pētījumu kompānijā GFK un mediju aģentūrā PHD. Savu profesionālo darbību Linda Ezera turpināja Forta Research kā uzņēmuma dibinātāja un vadītāja. Linda Ezera ir starptautiskās pētījumu kvalitātes standartu organizācijas ESOMAR oficiālā pārstāve Latvijā. Šogad Linda tika atzīta arī par vienu no Insights250 līderiem.

Linda Ezera Norstat Latvija vadību pārņem no Jāņa Romanova, kurš turpina darbu Norstat grupas ietvaros Starptautiskajā nodaļā.

Linda Ezera, jaunā Norstat Latvija vadītāja
“Man ir liels pagodinājums pievienoties Norstat Latvija komandai kā uzņēmuma vadītājai. Esmu bijusi Norstat kliente daudzus gadus un vienmēr esmu novērtējusi Norstat komandas iesaisti, elastību un uzticamību. Ar nepacietību gaidu iespēju fokusēties uz datu ieguvi un izmantot manu pieredzi un zināšanas pētījumu jomā, lai nodrošinātu turpmāku uzņēmuma attīstību. Es uzskatu, ka Norstat Latvija var sasniegt jaunas virsotnes, piedāvājot saviem klientiem augstas kvalitātes risinājumu datu ieguvē. Mans un Latvijas komandas galvenais uzdevums ir būt uzticamiem ilgtermiņa partneriem mūsu klientiem, un turpināt piegādāt augstas kvalitātes datus lēmumu pieņemšanai”.

  Tue Meier-Poulsen, Norstat Ziemeļu reģionālais direktors
“Mēs esam gandarīti, ka Norstat Latvija vadītājas amatā ir Linda Ezera. Uzņēmums gadu gaitā ir piedzīvojis spēcīgu izaugsmi, un izveidojis augstas kvalitātes tiešsaistes aptauju platformu. Mēs tirgū esam ieviesuši vairākus jaunus digitālos risinājumus, piemēram, Norstat Express un Dashboards.”, saka Tue Meier-Poulsen, Norstat Ziemeļu reģionālais direktors. “Lindai ir spēcīgas prasmes izpētē, apvienojumā ar līdera dotībām un uz klientu orientētu virzību. Esmu pārliecināts, ka Linda turpmāk veiksmīgi vadīs Latvijas komandu, attīstīs uzņēmumu, turpinās nodrošināt lielisku datu kvalitāti un izcilu klientu servisu”.  

Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties:
Tue Meier-Poulsen, Norstat Ziemeļu reģionālais direktors
+4520331606
tue.meier.poulsen@norstat.dk

Jānis Romanovs
+37126454108
janis.romanovs@norstat.lv

Par Norstat
Norstat ir viens no vadošajiem datu vākšanas uzņēmumiem tirgus pētījumu jomā Eiropā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1997. gadā esam izveidojuši spēcīgu tiešsaistes aptauju platformu, kurā ir vairāk nekā 2 miljoni respondentu 19 valstīs. Mums ir iespējas iegūt precīzus un uzticamus datus par jebkuru vēlamo tēmu vai mērķa grupu. Mūsu augstākās kvalitātes dati nodrošina uzticamu pamatu kvalitatīvai datu analīzei un lēmumu pieņemšanai. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni www.norstatgroup.com